+90 212 234 9234

TR| EN |

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HASTA AÇIK RIZA BEYANI

Kişisel verilerimin ve özel nitelikli kişisel verilerimin, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVK Kanunu) ve tarafıma sunulan aydınlatma metni kapsamında Diş Hekimi – Can Tokman (“Klinik”) tarafından işlemesini ve aktarılmasını onaylıyorum.

  • Kişisel verilerimin, ürün ve/veya hizmetlerin reklam, pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesi kapsamında çevirimiçi aleni mecra olan sosyal medya hesaplarında paylaşılması amacıyla işlenmesini ve sosyal medya hesapları aracılığıyla (Instagram, Facebook, Twitter vb.) 3. kişilere ve yurt dışı hizmet sağlayıcılarına aktarılmasını onaylıyorum.
  • Özel nitelikli kişisel verilerimin, hasta kaydımın elektronik ortamda oluşturulması ve takibinin yapılması, teşhis ve tedavi bilgileri, tedaviye yönelik operasyon bilgileri ve tıbbi işlem bilgilerinin kaydedilmesi, elektronik veri depolama, yedekleme hizmetleri veya sistemlerinin sağlanması amaçlarıyla veri işleyen konumundaki hasta takip programı yurt içi hizmet sağlayıcılarına aktarılmasını onaylıyorum.

İşbu Açık Rıza metninde ifade edilen süreçler kapsamında kişisel verileriniz 6698 sayılı Kanun’un m.5/1 ve m.6/2 hükümlerinde düzenlenen “açık rıza” hukuki sebebine dayalı olarak işlenecektir.Şirketimize başvurarak kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin verdiğiniz açık rızayı her zaman geri çekme hakkınız bulunmaktadır.

tr_TRTurkish