+90 212 234 9234

TR| EN |

Randevu Bilgileri

Günümüz koşullarında, büyük şehir hayatında herkesin vakti çok kıymetlidir. Bu yüzden randevulu çalışmaktayız.

Size verilen randevuya mümkün olduğunca sadık kalmanızı bekliyoruz. Bu durumda sizden sonra gelecek hastalarımızın zamanını harcamamış olacağız. Genellikle bir randevu süreci 50 dakika kadar sürmektedir. Sizler koltuktan kalktıktan sonra oda temizlenerek dezenfekte edilmektedir. Bu yaklaşık 10 dakikalık bir zaman almaktadır. Ancak bazı durumlarda 50 dakika olarak öngörülen süreç 5-10 dakika önce veya sonra bitebilir. Bu durumda sizi zamanından önce bile tedaviye alabileceğimizi hesaba katabilirsiniz.

Çok nadir bazı durumlarda ise süreç tam tersi işleyebilmekte ve randevu süresi tahminimizden uzun sürebilmektedir. Bu gibi durumlarda programınızın aksamaması için hasta danışmanı arkadaşımız sizi arayarak bilgi verecektir.
Eğer randevularınızın olduğunun size gün içinde hatırlatılmasını istiyorsanız lütfen bize bilgi veriniz.

Abdi İpekçi ve Teşvikiye Caddesi’nde özel otoparklar bulunmaktadır. Arzu ederseniz şoförümüz arabanızı Reasürans binasının önünden alıp otoparka götürebilir ve tedavinizin bitiminde yine binanın önünde size teslim edebilir. Bu hizmetten yararlanmak için, randevu alırken görevliye bunu bildirmeniz gereklidir.

Fiyatlarımız ve Ödeme bilgileri

Uygulamakta olduğumuz tedavi fiyatlarımız; kullandığımız malzemelerin kalitesi, rahat ve hijyenik bir ortam sağlanabilmesi ve en önemlisi, doktorlarımızın bilgi ve tecrübeleri göz önüne alınarak belirlenmektedir.

Genellikle acil bir durumunuz bile olsa ilk randevunuzda tüm ağzınız, dişleriniz ve dişetleriniz dikkatli bir biçimde muayene edildikten sonra uygun bir tedavi planı çıkartılır. Arzu ettiğiniz takdirde, size önerilen tedavi planına uygun olarak yapacağınız tahmini harcama tutarı bilginize hasta danışmanı arkadaşımız tarafından size sunulur.

Diş çekimi, dolgu, diştaşı temizliği yada kanal tedavisi gibi tek seansta bitirilen tedavilerin gününde ödenmesi tercih edilir.

“Total ağız tedavileri” ise genellikle daha uzun bir süreci ve yine yüksek bir bütçeyi gerektirebilirler. Bu durumlarda çok dikkatli ve detaylı bir planlama yapılır. Bu durumlarda her hastamızın tedavi planı koşulları kendine özgüdür. Bu nedenle ücreti ve ilgili “ödeme planı” için finans koordinatörümüz ile karşılıklı görüşmenizi öneririz. Tedaviye başlanmadan önce ödeme planında anlaşma sağlanması ilişkimizin uzun süreli ve güvenilir olmasında yararlı olacaktır.

Diş Kliniğimiz’de prensipler gereği “muayene ücreti” uygulanmaktadır.

tr_TRTurkish