+90 212 234 9234

TR| EN |

Özgeçmiş

diş hekimi can tokman

1967 Ankara doğumlu olan Can Tokman, lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde 1984′de tamamladıktan sonra ilk tercihi olan Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesine girdi ve 1990 yılında diş hekimi olarak mezun oldu.

1991-1997 yılları arasında Prof.Dr.Cengiz Tokman ile Ankara’da estetik protetik tedaviler konusunda çalışmış, ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinde “Porselen Kron ve Köprülerde 100 soru” adlı seri konferansların düzenleyicisi olarak görev yapmıştır. Yine Prof.Dr. Cengiz Tokman’ın hayata geçirdiği Dental Enformasyon Merkezi kuruluşunda çalışmış ve Porselen Kron ve köprülerin yapım teknikleri konusundaki kurslarda gerek dişhekimlerine gereksede dişteknisyenlerine eğitmenlik yaparak tecrübelerini aktarmıştır.

Yurt dışında ve içinde, başlıca İngiltere’de olmak üzere Almanya ve Yunanistan’da çeşitli mesleki kurslara katılmıştır. Yurt içinde çeşitli Diş hekimliği kongrelerinde ağız kanserleri ve porselen kron ve köprüler başta olmak üzere çeşitli konularla ilgili olarak panelist ve konuşmacı olarak yer almıştır. Total veya parsiyel diş eksikliklerinde fonksiyon ve estetik, porselende renk gibi konularda çalışmaları bulunmaktadır.

Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Can Tokman özellikle İmplant üzeri protetik tedaviler ve estetik dişhekimliği konularında yoğunlaşmıştır.

1997 ile 2007 arasında ise Ankara’da Dentanet Özel Ağız ve Diş Sağlığı merkezinde, özellikle yoğun olarak protetik diş tedavisi ve implantoloji alanında çalıştıktan sonra İstanbul’a yerleşmiştir.

Halen Estetik- Plastik cerrahi ve ortodonti hizmeti de veren kliniğinde uzman doktorlar ile hasta kabul etmeye devam etmektedir.

Sormak istediğiniz sorular için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Konu

  Mesajınız

  Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin ayrıntılı bilgiye Aydınlatma Metni'ne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  tr_TRTurkish