+90 212 234 9234

TR| EN |

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Bizler herkesin güzel bir gülüşe sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Diş beyazlatma tedavilerinde son yıllarda büyük ilerlemeler kaydedilmiştir.

Gözler ve dişler, vücutta en çok dikkat çeken yerlerin başında gelir. Şüphesiz herkes sarı, cansız dişler yerine, parlayan beyaz dişleri olmasını ister, Bunun sağladığı gülümseme ise insanı kendinden emim, sağlıklı ve çekici gösterir. Ergenliğin bitimine kadar hemen herkes beyaz dişlere sahiptir, fakat bu yaştan sonra sigara, çay, kahve ve kullandığımız ilaçlar ve tabiki fırçalama alışkanlıklarımız dişlerdeki renkleri bozmaya başlar.

Hedefimiz, sizin parlayan beyaz dişlere ve daha güzel, kendinden emin bir gülüşe sahip olmanızdır.

 

BEYAZLATMA İLE İLGİLİ SIKÇA SORULAN SORULAR:

 1. Beyazlatma güvenli midir?
  Diş beyazlatma, bir dişhekimi kontrolünde yapıldığında tamamen güvenilir bir yöntemdir.
 2. Diş beyazlatma ağrılı mıdır?
  Diş beyazlatma tamamen ağrısızdır. Diş hekimizi beyazlatma işlemine başlamadan önce ağızda tam bir check-up yapar ve eğer gerekirse, beyazlatma bölgelerinde tedavi yapar.
 3. Beyazlatma uzun süre alır mı?
  Hayır, Yaklaşık 1.5 saat içinde yepyeni bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz. Halojen ışık kaynakları ile yapılan eski kompleks yöntemler ile mukayese edildiğinde, yeni PLAZMA teknolojisi ile gerçekten şaşırtıcı sonuçlar almak için sadece 1,5 saat yeterlidir.
 4. Dişlerim ne kadar beyazlayacak?
  Bir tedavi seansında 10 tona kadar açılma bekleyebilkirsiniz, bu arkadaşlarınzıın veya ailenizin s,izde oluşan değişini farkedebilmesi için gerekenden fazla bie olabilir, ancak ileri derecede lekelenmiş dişler kinci bir seansa gereksinim gerektirebilir.
 5. Bu beyazlık ne kadar sürer?
  İyi bir ağız hijyeni ile dişlerinizdeki beyazlığı yıllarca muhafaza edebilirsiniz.
 6. Beyazlatma işleminden sonra dişlerim kireç gibi beyazmı olur?
  Hayır, tecrübeli bir diş hekimi nezaretinde yapılan kontrollü beyazlatma sayesinde dişleriniz, tamamen doğal ve hiç bir şekilde yapay olmayan bir beyazlığa kavuşacaktır.

Bu sistem, yeni geliştirilen PLAZMA lambası ve diş ve dişetlerinde etlerinde irritasyon yaratmayacak şekilde geliştirilmiş yeni jeli ile, istendiği takdirde 10 tona kadar renk açılması sağlamaktadır.

 

Beyazlatma işleminin aşamaları:

 • İşlem öncesi tüm dişleriniz kontrol edilir. Tedaviye başlamadan önce, beyazlayacak bölgedeki tüm sağlıksız dişler tedavi edilmelidir.
 • Beyazlatma öncesi diş hekiminiz bir renk skalası ile dişinizin beyazlatma öncesi rengini belirler.
 • Plak, diştaşı ve tartar temizliği uygulanır.
 • Diş hekiminiz beyazlatma jelini direk olarak dişlerinize uygular.
 • Beyazlatma cihazının pozisyonu ayarlandıktan sonra üst ve alt çenelerdeki dişlerinizin hepsine birden 20 dakika boyunca PLAZMA ışığı uygulanır.
 • Jel temizlendikten sonra aynı prosedür iki kez daha uyglanır.
 • Üçüncü senastan sonra dişler yıkanır ve sonuç renk skalası ile karşılaştırılır. Dişlerinizin önceki hali ile sonraki hali arasındaki şaşırtıcı farkı görebilirsiniz.

 

 

09 Şubat 2015
9.600 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

tr_TRTurkish